0 bodů
185 zobrazení
v kategorii Hudba film
zdravim.. potřeboval bych poradit.. chci si zakoupit do domácí místnosti stroboskop.. rozhoduji se mizi těmito dvěma..

http://www.disco-shop.cz/disco/eshop/19-1-stroboskopy/79-2-Stroboskopy/5/5546-Stroboskop-25W-plynula-regulace-1-10-zablesku-sec

http://www.disco-shop.cz/disco/eshop/19-1-stroboskopy/77-2-LED-Stroboskopy/5/5590-LED-stroboskop-bila-3W

je lepší ten 25W? neuvádějí jestli tam jsou LED diody nebo dioda nebo ne..
je lepší s diodama.. prtž LEDky víc vydrží?..
poraďte prosím.. děkuju moc :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Pro domácí místnost je 25W výbojkový stroboskop spíš zbytečně silný a klasická xenonová výbojka se zahřívá a má omezenou životnost záblesků. LED stroboskop (i ten 3W) je do menšího pokoje úplně dostačující, méně hřeje, vydrží mnohem déle a má nižší spotřebu. Jediný rozdíl bývá v 'ostrosti' záblesku - výbojka dává kratší a tvrdší záblesk, LED o kapánek měkčí, ale v běžné místnosti to nepoznáte. Volil bych LED variantu. Pozor obecně: stroboskopy mohou vyvolat potíže u lidí s fotosenzitivní epilepsií.




Související témata

0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
28.8.2016 v kategorii Hudba film Jaaaaa
0 bodů
2 odpovědí 461 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 477 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 485 zobrazení
11.8.2014 v kategorii Hudba film Dominika
0 bodů
11 odpovědí 973 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 403 zobrazení
10.7.2014 v kategorii Hudba film anonym
0 bodů
1 reakce 351 zobrazení
0 bodů
1 reakce 283 zobrazení
0 bodů
1 reakce 267 zobrazení
...