0 bodů
477 zobrazení
v kategorii Ostatní
Jsem taková holka, které nikdo nikdy nepíše. Ale dnes večer mi odepsal asi po roce kluk, do kterého jsem byla dřív zamilovaná, ale už se nevidame. Naše konverzace byla o tom, jestli chodí s nějakou holkou do třídy. On odepsal ze ano, a prave dnes napsal, ze "Není moc pěkná". Byla bych rada kdybyste někdo pomohli!!!!

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 704 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 358 zobrazení
2.11.2015 v kategorii Příběhy ze života Narisk
0 bodů
1 reakce 337 zobrazení
10.11.2015 v kategorii Ostatní Natálie
0 bodů
1 reakce 350 zobrazení
16.8.2017 v kategorii Ostatní Sára
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 841 zobrazení
...