0 bodů
452 zobrazení
v kategorii Auto moto
Dobrý den, couval jsem, a možná lehce někomu ťuknul vozík za autem, stál kde neměl a nebyl vidět.. škoda žádná, vylezl jsem a podíval se .... v tom autě někdo seděl (sedadlo spolujezdce), ale neřekl ani slovo, tak jsem odjel. Je možné, že mě zachytila kamera. Co mi hrozí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
Když píšete - škoda žádná, tak nic nehrozí. Přesto si myslím, že jste měl oslovit toho spolujezdce a vysvětlit mu, že jste cítil slabý náraz, ale po obhlédnutí jste nenašel žádné poškození. Ujetí z místa nehody to také není, pokud se skutečně nic nestalo. Teď je asi pozdě cokoli řešit.




Související témata

0 bodů
1 reakce 216 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 292 zobrazení
21.5.2014 v kategorii Auto moto Čaroděj
0 bodů
4 odpovědí 398 zobrazení
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 976 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 529 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 443 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 401 zobrazení
...