0 bodů
561 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Hezký den, Zapnu pračku, ale nerozsvítí se ani jeden knoflík,zásuvka funguje v pořádku. Nevíte čím by to mohlo být? Vyplatí se dnes volat opraváře?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano, opravaře se vyplatí zavolat.





Související témata

0 bodů
1 reakce 344 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 371 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 802 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 510 zobrazení
0 bodů
1 reakce 779 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 516 zobrazení
...