0 bodů
503 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry

Zdravím, včera jsem si koupil GTA 5, dal jsem klasicky instalovat z jejich ooficiální stránky. Do 20gb to šlo bez problémů, ale pak mi to začalo vyhazovat že připojení k serveru selhalo i když jsem byl připojen k internetu celou dobu a po chvilce to vždy hodí nějakou chybu. Oba dva případy jsem vyscreenoval, takže kdyby někdo věděl, prosím poraďte.
Děkuji všem za odpověď :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Chyba "připojení k serveru selhalo" během stahování bývá nejčastěji způsobená přetížením serverů obchodu, výpadkem internetu nebo blokací firewallem či antivirem. Zkuste instalátor (např. Rockstar Games Launcher nebo Steam) dočasně přidat do výjimek antiviru a firewallu, restartovat router a stažení znovu spustit nebo nechat pokračovat - většina launcherů umí navázat tam, kde skončila. Pokud chyba přetrvává, přepněte z Wi-Fi na kabelové připojení a stahujte v době mimo večerní špičku. Když nepomůže nic z toho, vyfoťte si přesný kód chyby a kontaktujte podporu Rockstar/Steam, ti dokážou poradit ke konkrétnímu hlášení.




Související témata

0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
0 bodů
1 reakce 314 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Multimédia a hry Anonymous
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 808 zobrazení
0 bodů
1 reakce 237 zobrazení
31.8.2016 v kategorii Multimédia a hry SmallWolf
0 bodů
2 odpovědí 873 zobrazení
0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
...