0 bodů
257 zobrazení
v kategorii Multimédia a hry
dobry den nejde mě spusti gta 5, nepřišel mi kod na email, ted jak je ten novej launcher už sem to skoušel 4 krat ani nic

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Když nejde spustit GTA V kvůli dvoufázovému ověření a kód nechodí na e-mail, zkontrolujte nejdřív složku se spamem/hromadnou poštou a ověřte, že máte v účtu Rockstar (Social Club) uvedenou správnou e-mailovou adresu. Pomáhá počkat pár minut a vyžádat kód znovu, případně se odhlásit a znovu přihlásit v Rockstar Games Launcheru, nebo si v nastavení účtu místo e-mailu nastavit ověřovací aplikaci (authenticator). Pokud kód nedorazí ani po opakovaných pokusech, je nejspolehlivější obrátit se přímo na podporu Rockstar Games, která dokáže ověření na účtu resetovat.




Související témata

0 bodů
1 reakce 501 zobrazení
2.9.2015 v kategorii Multimédia a hry Poustevník
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
5.10.2015 v kategorii Multimédia a hry Anonymous
0 bodů
1 reakce 337 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 237 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
14.6.2017 v kategorii Mobily anonym
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
7.6.2017 v kategorii Mobily Slavo
...