0 bodů
239 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Ahoj, jednou jsem na neru narazil na hru ze světa H. Pottera, něco jako MMORPG, ale neovládali jstetam postavy, udělali jste si účet a jenom psali a pnily úkoly v podobě testů a tak. Říká se rom nějak?

Díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před evca.s Registrovaný (33 bodů)
To, co popisujete, je textová RPG hra na bázi fóra nebo webu, kde si založíte postavu a postupujete plněním úkolů, testů a psaním příběhu – tomuhle žánru se říká „play-by-post RPG“ nebo „forum RPG“, případně text-based MMORPG. Pro svět Harryho Pottera takových stránek vznikla celá řada, často s názvy jako „Hogwarts“, „Bradavice“ nebo s odkazem na koleje. Zkuste vyhledat „Harry Potter forum RPG“ nebo „play-by-post Bradavice“ a najdete fungující komunity. Konkrétní jednu hru bez dalších detailů (jazyk, vzhled) bohužel přesně určit nejde, ale tímhle směrem se k ní dostanete.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 375 zobrazení
31.5.2014 v kategorii Počítače, internet Jelito
0 bodů
1 reakce 275 zobrazení
11.5.2014 v kategorii Multimédia a hry boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
1 reakce 256 zobrazení
0 bodů
1 reakce 301 zobrazení
24.10.2015 v kategorii Počítače, internet anonym
0 bodů
2 odpovědí 392 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 375 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 627 zobrazení
0 bodů
1 reakce 352 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
24.10.2015 v kategorii Zdraví, krása anonym
+2 bodů
3 odpovědí 631 zobrazení
...