0 bodů
747 zobrazení
v kategorii Ostatní
Upraveno
Zdravím, mám takovou maličkost. Na aktualizované aplikaci Snapchat nemám efekty (na přední kameru) a mám iPhone 5. Nevíte někdo proč?? Mám aplikaci normálně aktualizovanou a fungují mi na ní trofeje a jiné blbosti z této aktualizace, ale efekty tam zkrátka nejsou.

Děkuji za každou reakci.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před lucka.k Registrovaný (61 bodů)
Problém je nejspíš v tom, že efekty (Lenses) na Snapchatu vyžadují výkonnější procesor a novější systém, než má iPhone 5. Tenhle model už nesplňuje hardwarové ani softwarové požadavky pro filtry na obličej, takže i když máte aplikaci aktualizovanou, efekty se prostě nenačtou a Snapchat je na starých zařízeních cíleně vypíná. Trofeje a ostatní drobnosti fungují, protože nejsou náročné na výkon. Bohužel se s tím na samotném iPhonu 5 nedá nic udělat – efekty by naběhly jen na novějším telefonu.




Související témata

0 bodů
1 reakce 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 371 zobrazení
12.6.2018 v kategorii Ostatní Niki
0 bodů
5 odpovědí 1.9k zobrazení
...