0 bodů
349 zobrazení
v kategorii Auto moto
Stačí jen voda? Nebo nějaký "šampon". Jaký? Mám to mýt nějakým hadrem, nebo koštětem, nebo čím?

Díky za rady

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
U pumpy někdy mají boxy kde jsou stříkací pistole na vodu a šampón a kartáče


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nejlépe v myčce. Doma používám kbelík, houbu teplou vodu a nějaký vhodný saponát



Související témata

0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Auto moto Kamila36
0 bodů
3 odpovědí 585 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 727 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 842 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 505 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 398 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
14.4.2014 v kategorii Auto moto František Průha
0 bodů
2 odpovědí 497 zobrazení
...