0 bodů
212 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
Dobrý den asi před 55 dny jsem byla na dovolené v řecku. U hotelu v zahradě a při cestě k moři tam měli hnojivo. Trochu jsem se ho nadychala. Bojím se ze mám plicní anthrax protože na internetu psali ze inkubacni doba je až 60 dní. Mám totiž horečku a trochu suchý kašel které jsou prý příznakem. Je tedy možné ze je plicní anthrax?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Na to je schopen odpovědět pouze lékař po vyšetření





Související témata

0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
3.9.2016 v kategorii Zdraví, krása Jonáš
0 bodů
3 odpovědí 417 zobrazení
17.2.2016 v kategorii Zdraví, krása Lucie
0 bodů
2 odpovědí 372 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
20.12.2015 v kategorii Zdraví, krása Aneta
0 bodů
1 reakce 777 zobrazení
28.6.2015 v kategorii Zdraví, krása anonym
0 bodů
1 reakce 253 zobrazení
31.5.2015 v kategorii Zdraví, krása Andrea
0 bodů
2 odpovědí 340 zobrazení
0 bodů
1 reakce 419 zobrazení
0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
0 bodů
1 reakce 472 zobrazení
...