0 bodů
471 zobrazení
v kategorii Mobily
segra se chtěla prihlasit na mesenger a jelikož nemá facebook jen je uživatelem mesengeru napsalo ji to ze prihlasení dela moc rychle a nemůže se tam dostat je nejaka ucina rada jak tento problém vyresit ? hodne lidi stim  ma problémy i když si poridili novy mobil jedna se vylozene o iphone

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před jana_r Registrovaný (53 bodů)
Messenger lze dnes používat i bez Facebooku - při registraci stačí zvolit přihlášení přes telefonní číslo a vytvořit účet jen pro Messenger. Pokud hlásí, že se „přihlašujete příliš rychle", jde obvykle o dočasné omezení kvůli mnoha pokusům: zkuste pár desítek minut počkat, zavřít a znovu otevřít aplikaci a ověřit, že máte nejnovější verzi z App Store. Pomáhá také restart telefonu, kontrola stabilního připojení a případně přihlášení přes mobilní data místo Wi-Fi (nebo naopak). Když to nepůjde ani po čase, ověřte zadané telefonní číslo a ověřovací SMS kód; u opakovaných potíží je nejjistější zkusit účet vytvořit znovu s čerstvým ověřením čísla.




Související témata

0 bodů
1 reakce 830 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 635 zobrazení
0 bodů
1 reakce 269 zobrazení
28.8.2017 v kategorii Mobily Martina Martinkova
0 bodů
1 reakce 604 zobrazení
0 bodů
1 reakce 464 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 435 zobrazení
...