0 bodů
186 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Kdy zaléváte zahradu když jsou velká vedra? Zaléváte ráno nebo večer ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Já zalévám záhony vždy večer.




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 284 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 754 zobrazení
0 bodů
16 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 212 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Ostatní meloun
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
15.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada suzymon Registrovaný (158 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 939 zobrazení
0 bodů
1 reakce 764 zobrazení
0 bodů
1 reakce 180 zobrazení
26.8.2016 v kategorii Ostatní anonym
...