0 bodů
211 zobrazení
v kategorii Ostatní
To pouštíte studenou vodu ze studny přímo z hadice? To přece dostanou rostliny teplotní šok ne ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Ze střechy mi teče do sudu a já s ní pak zalévám. Doporučuji #(#y)


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Zalévám pouze s odraženou, nebo na slunci vyhřátou vodou.



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 374 zobrazení
4.8.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
3 odpovědí 386 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 300 zobrazení
0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
15.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada suzymon Registrovaný (158 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 939 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 425 zobrazení
10.7.2015 v kategorii Ostatní anežka
0 bodů
3 odpovědí 2.8k zobrazení
0 bodů
1 reakce 570 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 317 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Ostatní ROMANA
...