0 bodů
505 zobrazení
v kategorii Zvířata
Když si natrhám u silnice jablka může se mi něco stát ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Obsahují olovo z benzínu , ale myslím že to zase taková hrůza nebude.


0 bodů
Když je nebudeš jíst každý den tak to problém není.
0 bodů
Já je jím už 40 let a nic mi není.


Související témata

0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Móda, oblečení Kráková Magda
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
15.12.2014 v kategorii Auto moto Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 313 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 221 zobrazení
28.8.2015 v kategorii Ostatní Pertík Zdeněk
0 bodů
2 odpovědí 591 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 297 zobrazení
8.6.2014 v kategorii Ostatní Blanka
0 bodů
2 odpovědí 833 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 407 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 301 zobrazení
25.7.2015 v kategorii Ostatní DAN
...