0 bodů
589 zobrazení
v kategorii Zvířata
Když jsem na úřadu práce několik let, počítá se mi to na důchod?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Pár let asi jo, ale pochybuji že někdo bude 20 let na ÚP a půjde mu to do odpracovaných let.


0 bodů
Myslím že musíš mít odpracováno 25 let bez ÚP. Ale nevím to jistě.


Související témata

0 bodů
5 odpovědí 3.8k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 395 zobrazení
0 bodů
1 reakce 288 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 453 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 4.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
25.5.2014 v kategorii Zvířata Břéťa
0 bodů
1 reakce 5.1k zobrazení
...