0 bodů
482 zobrazení
v kategorii Zvířata
Je mi 40 let a když jdu tak mám strašně vidět velký břicho. Jde to nějak maskovat? Přes tričko je to strašně vidět. Musím pořád břicho stahovat. Co nosit za oblečení?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Nos košile. Volné košile. Taky to kvůli břichu nosím. Triko je špatný to se obráhne a pupek je vidět.




Související témata

0 bodů
1 reakce 640 zobrazení
30.8.2014 v kategorii Zvířata Jiří Tobola
0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
19.4.2015 v kategorii Společnost Lukáš
0 bodů
2 odpovědí 860 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 323 zobrazení
26.8.2015 v kategorii Zdraví, krása PPeeppaa
0 bodů
1 reakce 242 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 238 zobrazení
25.10.2015 v kategorii Škola, příklady Simona
0 bodů
1 reakce 229 zobrazení
3.10.2015 v kategorii Vaření, jídlo Andrea
...