0 bodů
424 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Musím při dělání řidičáku absolvovat zkušební jízdu? Nebo je to dobrovolné a stačí testy?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Jízdy jsou povinné, musí přece vidět jestli umíš jezdit.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 927 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Ostatní anička
0 bodů
2 odpovědí 188 zobrazení
14.7.2015 v kategorii Zvířata štěpán
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
15.12.2014 v kategorii Auto moto Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 190 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 365 zobrazení
11.12.2014 v kategorii Sport, volný čas Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 234 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 403 zobrazení
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
30.5.2018 v kategorii Auto moto Horákova Martina
0 bodů
5 odpovědí 595 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 951 zobrazení
...