0 bodů
332 zobrazení
v kategorii Diskuze

Dobrý den, konečně mám doma internet a chtěl bych se zaregistrovat na nějaké soc. síti. Je lepší Facebook, nebo Google+ ? Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
ered_mithrin Registrovaný (73 bodů)

A vylucuje jedna socialni sit se druhou? :) Mnoho lidi ma profil na Google+, Facebook i dalsich. Jedinou nevyhodou je, ze "musi" sledovat vice profilu.

Doporucuji zalozit si ucet u obou a treba po mesici si vyhodnotit, jak budete dale pokracovat. Vyhovuje vam ovladanim pouze jedna sit? Kde mate vice pratel? Kde jsou lide aktivnejsi? Pripadne pokud jde o obchod, tak kde mate potencialni zakazniky?



0 bodů

Facebook má více lidí. Je rozšířenější.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 675 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 565 zobrazení
11.5.2014 v kategorii Diskuze zzzzz Registrovaný (420 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 408 zobrazení
19.3.2014 v kategorii Dům a byt Martin Nádvorník
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
1 reakce 773 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 629 zobrazení
0 bodů
1 reakce 458 zobrazení
0 bodů
1 reakce 407 zobrazení
18.7.2014 v kategorii Mobily Didi Jay
...