0 bodů
769 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Když budu pokládat v kuchyni nové lino kde jsou dlaždičky mám pod něj něco dát? Ty dlaždičky nemají velké spáry takže se to neprošlape.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Použij noviny. Nebo takovou měkkou fólii co se prodává.


0 bodů
Hlavně nezapomeň důkladně zamést. Jak tam zůstane drobek tak se udělá v lině boule a poškodí se.


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 3.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
7.7.2015 v kategorii Zvířata Marek Šantora
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 821 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 287 zobrazení
0 bodů
1 reakce 277 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Kutilství, návody Trilobit
0 bodů
3 odpovědí 3.1k zobrazení
...