0 bodů
215 zobrazení
v kategorii Ostatní
To tu nikdy nebylo.  Čím to je že najednou je tolik lidí co chtějí změnit domov ? Nebo jich utíkalo dycky tolik ale nemluvilo se o tom ? Není mi to jasné.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Mají doma válku a bojí se tak chtějí žít jinde. Ovšem ne všichni, někdo jde pryč z domu kvůli chudobě atd...


0 bodů
Tak díky #(#happy)


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 219 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 531 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 325 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 295 zobrazení
0 bodů
1 reakce 232 zobrazení
0 bodů
1 reakce 318 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
...