0 bodů
295 zobrazení
v kategorii Ostatní

Pořád zdražují u nás popelnice. Má smysl třídit odpad? Nemůže se to zdražovat právě kvůli tomu že místo aby jezdil jeden popelářský vůz, tak jezdí 4? Jeden na odpadky, jedno auto na sklo, jedno na papír a jedno na plasty? Kdyby se netřídil odpad tak by se to nezdražovalo? (jezdilo by jen popelářské auto) nebo se pletu? Není mi toto pořád jasné.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Vrámci ceny likvidace odpadu je cena svozu (jedno nebo tři auta) nepodstatná - podstatná je cena likvidace (uložení nebo spálení netříděného odpadu).
Naopak - tříděný odpad je ´odběrateli´ i placen - takže třídění v konečném důsledku cenu odvozu odpadků snižuje.



+1 bodů
pacourek Registrovaný (34 bodů)

Proč popelnice jsou drahé za to můžou zástupci města(obce) .Kdyby jste netřídil lepe kdyby nikdo netřídil tak popelnice byly ještě draší,protože třídění odpad trochu snižuje cenu za likvidaci (skládkovaní)odpadů

0 bodů

Díky Vám, konečně je mi to jasný



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 262 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 232 zobrazení
12.9.2015 v kategorii Společnost jitka999
0 bodů
2 odpovědí 532 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 281 zobrazení
19.10.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
2 odpovědí 220 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 216 zobrazení
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
3.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 325 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 686 zobrazení
...