0 bodů
218 zobrazení
v kategorii Ostatní
Myslím pro vlastní potřebu.  Chystám se s rodinou do zoo tak aby nenastala nějaká komplikace.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Jasně že se může fotit v zoo. Pro vlastní rodinné album určitě.


0 bodů
Ahoj, no já navštěvuju Olomouckou a zatím fotím bez napomenutí. Tak to můžeš taky prubnout :-)


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 641 zobrazení
9.7.2014 v kategorii Ostatní Janek
0 bodů
8 odpovědí 480 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 544 zobrazení
0 bodů
1 reakce 176 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 390 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 342 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 331 zobrazení
24.7.2016 v kategorii Sport, volný čas anonym
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 273 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Zvířata Julča K.
0 bodů
5 odpovědí 370 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Zvířata Bára
...