0 bodů
272 zobrazení
v kategorii Zvířata
Myslíte že bude v zimě něco v ZOO k vidění? Nebo bude všechno zalezlé? Zoo Praha

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Samozřejmě že bude. V ZOO je toho k vidění spoustu i v zimě.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 416 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Zvířata Lukáš Ulč
0 bodů
3 odpovědí 371 zobrazení
29.7.2014 v kategorii Zvířata Ruda Klain
0 bodů
8 odpovědí 480 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 378 zobrazení
0 bodů
1 reakce 944 zobrazení
5.6.2014 v kategorii Zvířata Jalovnice
0 bodů
3 odpovědí 248 zobrazení
0 bodů
1 reakce 272 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 370 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Zvířata Bára
0 bodů
2 odpovědí 457 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 425 zobrazení
6.12.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
...