0 bodů
5.2k zobrazení
v kategorii Ostatní
Co je správně v českém jazyce? Vyklat nebo viklat. Ve smyslu s něčím kývat.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
S něčím kývat se píše viklat.


0 bodů
Viklat se píše #(#e)
0 bodů
Česky je správně viklat


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 891 zobrazení
11.8.2015 v kategorii Ostatní fleg
0 bodů
4 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 242 zobrazení
0 bodů
1 reakce 316 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.5k zobrazení
4.1.2016 v kategorii Počítače, internet Blanka
0 bodů
1 reakce 481 zobrazení
24.9.2015 v kategorii Mobily Alena
0 bodů
1 reakce 607 zobrazení
13.9.2015 v kategorii Právo a zákony Martina
...