0 bodů
481 zobrazení
v kategorii Mobily
Když píšu české památky tak je první písmeno velké nebo malé ve slově české?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
malé
Děkuji




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 506 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 18.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 241 zobrazení
0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
28.12.2014 v kategorii Mobily Ada,
0 bodů
1 reakce 292 zobrazení
19.11.2019 v kategorii Mobily Šimon Roubal
0 bodů
1 reakce 188 zobrazení
23.9.2017 v kategorii Mobily nicooo
...