0 bodů
176 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Chci si koupit nový notebook ale nemá cd-rom. Nechci za ní připlácet. To je cd-rom v počítači tak důležitá nebo se obejdu i bez ní? Žádné filmy nebo CD tam pouštět nehodlám. Nechci zbytečně připlácet aby tam fungovaly cédéčka. Co si o tom myslíte ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Dneska se už fotky posílají přes internet. Když si koupíš program tak si ho taky stáhneš digitálně. Já u notebooku vypalovačku snad ještě nepoužil.




Související témata

0 bodů
5 odpovědí 327 zobrazení
0 bodů
1 reakce 460 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 270 zobrazení
0 bodů
1 reakce 253 zobrazení
0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 238 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 240 zobrazení
...