0 bodů
274 zobrazení
v kategorii Finance podnikání
Když budu pracovat třeba v Penny nebo v Tescu a špatně vrátím a udělám manko 2000 kč, budu to muset zaplatit ze svého? Chci tam jít pracovat ale bojím se že mi nebude sedět kasa. Co pak s tím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Samozřejmě že ano


0 bodů
Budeš to muset doplatit ze svého #:^)
Aha


Související témata

0 bodů
1 reakce 482 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 406 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 373 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 414 zobrazení
5.12.2014 v kategorii Právo a zákony Kolotoč
0 bodů
2 odpovědí 221 zobrazení
0 bodů
1 reakce 545 zobrazení
0 bodů
1 reakce 594 zobrazení
...