0 bodů
221 zobrazení
v kategorii Auto moto

Potřebuji nová kola na auto a koukám že je mají v supermarketu hodně levné. Máte někdo zkušenosti s těmato kolama? Jsou na Feldu. Nebo je lepší si za kola připlatit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Já jsem nikdy ze supermarketu nekoupil, ale to neznamená, že jsou špatné. Ono co si budeme povídat, Felda není žádný tryskoauto a zřejmě s ním nelítáte "200 v městě". Jestli je auto používané na běžné nákupy či přemísťování tchyně z bodu A do bodu B, tak klidně. Nepočítejte s tím, že to bude nějaká super kvalita, ale na druhu stranu by si obchodní řetězec netroufl prodávat něco, co nemá homologaci.



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud chceš levné pneu (drahé v super-hyper neseženeš), nekoukej na prodejce, ale na značku a typ pneu (je úplně jedno, kdo ti je prodá).
Vyhnul bych se takovým nějakým značkám-neznačkám (soudím podle testů, osobní zkušenost nemám). Ale jestli koupíš Barumku v super-hyper nebo v pneuservisu...
Jen - při koupi gumy v pneuservisu je často nazutí a vyvážení zdarma - čímž pomíjí cenová výhoda gumy ze super-hyper - poptej se v okolí...
:o



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 497 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 434 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 596 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 225 zobrazení
30.9.2015 v kategorii Auto moto janek
0 bodů
1 reakce 190 zobrazení
1.9.2015 v kategorii Auto moto Kamil55
0 bodů
2 odpovědí 406 zobrazení
3.9.2015 v kategorii Auto moto martin
0 bodů
3 odpovědí 727 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 491 zobrazení
...