0 bodů
283 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Můžete mi prosím napsat k čemu se používá na soustruhu koník ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Koník slouží k podepření obráběného kusu. Z jedné strany drží v paknách a z druhé se po navrtání opře do koníka.
já myslela že je to nějaké měřidlo #(#rofl)




Související témata

0 bodů
1 reakce 182 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 343 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 237 zobrazení
0 bodů
1 reakce 679 zobrazení
0 bodů
1 reakce 631 zobrazení
0 bodů
1 reakce 328 zobrazení
27.1.2016 v kategorii Finance podnikání milík17
0 bodů
1 reakce 509 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Rostliny, zahrada Věra Praha
0 bodů
2 odpovědí 2.4k zobrazení
...