0 bodů
677 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den.

Nevíte jakou hru mám ve škole o přestávkách hrát na pc?

Nevím jakou.

Jestli mám na déčku hrát anděl páně nebo paddington filmovou hru.

Prosím nevíte co mám hrát za onlinovku na pc?

Děkuji Vaše 22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Žádnou. Škola neni určena k hraní her.
Tak co mám dělat o přestávce?

Po připravě na výuku čumět do zdi nebo co?




Související témata

0 bodů
1 reakce 269 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 418 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 389 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 5.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 245 zobrazení
0 bodů
1 reakce 304 zobrazení
0 bodů
1 reakce 375 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 586 zobrazení
...