0 bodů
679 zobrazení
v kategorii Počítače, internet
Dobrý den.

Nevíte jakou hru mám ve škole o přestávkách hrát na pc?

Nevím jakou.

Jestli mám na déčku hrát anděl páně nebo paddington filmovou hru.

Prosím nevíte co mám hrát za onlinovku na pc?

Děkuji Vaše 22aa.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Žádnou. Škola neni určena k hraní her.
Tak co mám dělat o přestávce?

Po připravě na výuku čumět do zdi nebo co?




Související témata

0 bodů
1 reakce 270 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 419 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 390 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 5.5k zobrazení
0 bodů
1 reakce 248 zobrazení
0 bodů
1 reakce 304 zobrazení
0 bodů
1 reakce 376 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 588 zobrazení
...