0 bodů
306 zobrazení
v kategorii Auto moto
Když máte nadbytek jablek co s nima ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Džemy, zavařit, mošt... #(#d)


0 bodů
Nechat v palírně vypálit na výborný  Calvados!
0 bodů
Dík za tip. Když jsem si přečetl co je to Calvados začínám přemýšlet že vysadím ještě pár jabloní na zahrádce. Může to být fakt mňamka. #(#d)


Související témata

0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
31.3.2014 v kategorii Vaření, jídlo Jana Novotná
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 876 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
30.9.2015 v kategorii Auto moto Košťál Martin
0 bodů
1 reakce 365 zobrazení
...