0 bodů
1.3k zobrazení
v kategorii Auto moto
Myslíte že když udělám beton třeba 1 : 1 s pískem tak že bude pevnější než když dám a jeden díl betonu tři díly písku? Má množství písku vliv na tvrdost betonu?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Čím méně písku přidáš, tím pevnější beton bude.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Nelze takto přesně určit. Hraje tam svou roli celá řada faktorů. Obecně lze říct, že čím méně písku tím tvrdší, ale z důvodů pevnosti je už i poměr 1:1podle mne na hraně. Pokud chceš mít tvrdý, pěkný a pevný beton, přitej na každou míchačku malého panáka /2 cl/ obyčejného jaru.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 366 zobrazení
23.7.2015 v kategorii Společnost Bára555
0 bodů
5 odpovědí 7.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 300 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Auto moto azor
0 bodů
3 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
1 reakce 509 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní derek
0 bodů
4 odpovědí 299 zobrazení
0 bodů
1 reakce 183 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 306 zobrazení
18.8.2015 v kategorii Auto moto Kroc Pavel
...