0 bodů
584 zobrazení
v kategorii Zvířata
Myslíte že můžu dostat pokutu když mám sjetá dvě kola? Myslím jako hodně sjetá.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Nejen pokutu, ale hrozí i odebrání malého TP.


0 bodů
Tak to už si po nich jízdu raději nerisknu a nechám přezout.
Doporučuji. Nejen že ušetříš na pokutě, ale sjetými pneumatikami ohrožuješ nejen sebe, ale i ostatní účastníky sil. provozu.


Související témata

0 bodů
8 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 334 zobrazení
0 bodů
1 reakce 277 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Auto moto rokator
0 bodů
1 reakce 556 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Ostatní lubik
0 bodů
2 odpovědí 356 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 262 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 334 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
2.9.2020 v kategorii Zvířata Luďek
...