0 bodů
585 zobrazení
v kategorii Zvířata
Myslíte že můžu dostat pokutu když mám sjetá dvě kola? Myslím jako hodně sjetá.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Nejen pokutu, ale hrozí i odebrání malého TP.


0 bodů
Tak to už si po nich jízdu raději nerisknu a nechám přezout.
Doporučuji. Nejen že ušetříš na pokutě, ale sjetými pneumatikami ohrožuješ nejen sebe, ale i ostatní účastníky sil. provozu.


Související témata

0 bodů
8 odpovědí 3.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 335 zobrazení
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Auto moto rokator
0 bodů
1 reakce 557 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Ostatní lubik
0 bodů
2 odpovědí 357 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 263 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 335 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
2.9.2020 v kategorii Zvířata Luďek
...