0 bodů
312 zobrazení
v kategorii Ostatní
Čím dál víc lidí si kupuje dutinky a dosypává tabákem, jde zřejmě o cenu co ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Ano , sám vykouřím denně cca 20 cigaret a tímto způsobem se dá ušetřit. Ale chuťově to není žádný zázrak.
Navíc to pořád zhasíná


0 bodů
Pokud kouříš 4 - 5 cigaret denně tak to neřeš..
0 bodů
Jedině při velké spotřebě se to vyplatí. Já si začal balit cigára a přestal jsem kouřit proto že to chutná strašně. Pořád to chcípá a nedá se to kouřit. Bude tomu 5 let co už nekouřím. Navrátil


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 478 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 760 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 216 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Ostatní Monika
0 bodů
2 odpovědí 275 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní babka
0 bodů
2 odpovědí 260 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 268 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
1 reakce 154 zobrazení
0 bodů
1 reakce 695 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost Lenka Košťálová
...