0 bodů
215 zobrazení
v kategorii Ostatní
Pak když si zapálí balenou cigaretu tak nadávají že se to nedá kouřit. Proč si je tedy balí?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Balené cigarety je stojí méně peněz.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 299 zobrazení
0 bodů
1 reakce 311 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 647 zobrazení
10.9.2014 v kategorii Společnost mama Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
4 odpovědí 362 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 450 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.0k zobrazení
13.5.2014 v kategorii Ostatní Rendl Pavel
0 bodů
7 odpovědí 760 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 274 zobrazení
24.8.2015 v kategorii Ostatní babka
0 bodů
3 odpovědí 312 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Ostatní ferro
...