0 bodů
663 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče
Příliš zalitá květina a voda natekla do televize. Vytáhnul jsem ji ihned ze sítě. Je to už 5 dní. Můžu už ji zkusit zapnout ? Je to taková ta stará dlouhá televize.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
5 dnů je dostačující doba na vysušení, ale mohlo se stát, že některé spoje mohly zkorodovat a koroze je samovolné vzájemné působení mezi prostředím a materiálem, které má za následek znehodnocování materiálu. Nechal bych to na odborníka!


0 bodů
Přesně tak. Raději do servisu.
0 bodů
Spíše než oprava se ale asi vyplatí koupě nové televize. Tím spíše když píšete že máte tu starou širokou.


Související témata

0 bodů
1 reakce 294 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 554 zobrazení
0 bodů
1 reakce 963 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 639 zobrazení
8.4.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Babička Blanka
0 bodů
2 odpovědí 2.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 574 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 834 zobrazení
0 bodů
1 reakce 864 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
...