0 bodů
294 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Měl jsem na věži kytku a po zalití mě natekla voda větráním do věže . Ihned jsem ji vypnul. Jak mám postupovat? Mám jí nechat několik dní vyschnout a pak zkusit zapojit? Nemůže to vybouchnout?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mkat Registrovaný (20 bodů)

Určite nechať vyschnuť.Ak sa trochu do toho rozumieš ,tak ju rozober a opatrne vysuš viditelne mokre miesta.Ak ju rozoberieš tak plošaky daj k oknu.Slniečko tu vodu skôr vysuši.Celu vežu by som na slnko nedaval .Môže sa stať že plasty slnko prehreje a zdeformuje.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.6k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 663 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Elektrospotřebiče roman69
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
6.8.2014 v kategorii Ostatní SlečnaZoufalá
0 bodů
4 odpovědí 360 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 618 zobrazení
8.4.2014 v kategorii Dům a byt Aneška
0 bodů
2 odpovědí 780 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 5.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 283 zobrazení
...