0 bodů
363 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Když natřu radiátory ústředního topení na starou barvu bez oškrabání, nesníží se výhřevnost v zimě? Přes tu barvu? Nedokážu si představit jak tu starou barvu sundat. Díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Nesníží. Když prohřeje takové velké železo tak milimetrová vrstva barvy není problém.


0 bodů
Já už natíral topení asi 5x a stále topí dobře. (#wfh) .


Související témata

0 bodů
1 reakce 358 zobrazení
28.1.2016 v kategorii Kutilství, návody leoš král
0 bodů
1 reakce 213 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 365 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 618 zobrazení
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 244 zobrazení
0 bodů
1 reakce 491 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 429 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 438 zobrazení
12.5.2014 v kategorii Dům a byt Radim Koutný
...