0 bodů
366 zobrazení
v kategorii Společnost
Když se ráno probudím tak mám v očích hnis a slzavé oteklé oči. Může to být alergie na prach ? Mám to od doby kdy jsem čistila vysavač od prachu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Může to být alergie a pokud tvé problémy přetrvávají, neváhej a navštiv očního lékaře!


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Může to být cokoli. Třeba i jednorázové znečištění očí



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 453 zobrazení
17.7.2015 v kategorii Společnost Martin30
0 bodů
2 odpovědí 265 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 862 zobrazení
26.8.2014 v kategorii Ostatní Vacek Vena
0 bodů
3 odpovědí 332 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 255 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 301 zobrazení
22.7.2015 v kategorii Společnost Lukyn
0 bodů
1 reakce 2.1k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 675 zobrazení
...