0 bodů
211 zobrazení
v kategorii Ostatní
Má to nějaký smysl ? Pomůže jim to ? Neschnou pak třeba ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

Upraveno
Rosit v domě rostliny je i žádoucí! Vem si, zvlášť v topné sezoně, je vlhkost relativně nízká (od 40 - 50  % ) a tehdy je potřeba uměle zvyšovat vzdušnou vlhkost, aby  rostliny neosychaly a  nevadly.


0 bodů
Také doma květiny rosím.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 328 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 518 zobrazení
0 bodů
1 reakce 323 zobrazení
0 bodů
1 reakce 168 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Ostatní Pavlík Dloubal
0 bodů
2 odpovědí 277 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 211 zobrazení
13.8.2015 v kategorii Ostatní Jonson
0 bodů
3 odpovědí 289 zobrazení
4.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
+2 bodů
3 odpovědí 429 zobrazení
31.10.2014 v kategorii Ostatní arygnoc Registrovaný (913 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 253 zobrazení
11.10.2014 v kategorii Ostatní Tereza
0 bodů
2 odpovědí 871 zobrazení
...