0 bodů
896 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Když mám malej vrták 5 mm do železa tak mám dát velké nebo malé otáčky? Chladit budu olejem. Jak je to? Čím menší vrták tím .... otáčky ? Dík ZDEMDA

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Řekl bych, že do oceli je vhodnější při průměru 5 mm, rychlost 1600 otáček a je pravidlo, čím větší průměr vrtáku, tím menší rychlost.
Dík #:)




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 343 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 566 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 354 zobrazení
0 bodů
1 reakce 456 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 878 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 689 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 472 zobrazení
10.4.2014 v kategorii Dům a byt Přeučil Václav
0 bodů
1 reakce 728 zobrazení
0 bodů
1 reakce 410 zobrazení
...