0 bodů
897 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody
Když v baráku netopíte, vypouštíte přes léto vodu? Nezreznou pak trubky zevnitř?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Právě naopak. Pokud vypouštíš po topné sezóně vodu z topení, je vysoká pravděpodobnost, že trubky rezivějí (přístup vzduch) a po opětovném napouštění se odlupují šupiny, které můžou ucpat oběhové čerpadlo a další.
To právě nechápu proč ho u nás v baráku po topné sezóně vždycky vypouštění. Proto se na to ptám. Každý rok to vypustí a každý rok jsou s tím po napuštění na zimu problémy že to několika lidem netopí atd...
Je docela možné, že se dělá oprava(výměna radiátoru, ventilů apod.) a je nutné vodu vypustit.


0 bodů
Nevypouštět jinak zrezne


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 705 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 316 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 581 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 10.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 353 zobrazení
0 bodů
1 reakce 331 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
14.3.2019 v kategorii Právo a zákony LSC
0 bodů
1 reakce 488 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 428 zobrazení
...