0 bodů
184 zobrazení
v kategorii Ostatní
Myslíte že se dočkáme otevření do 31.12.2015 tunelu Blanky?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
No podle toho co píšou na idnesu tak prý v září. Tak se necháme překvapit.


0 bodů
Dyštak se z toho udělá pěstírna žampionů. Vlhko tam prý je když tam zateklo. ##:D


Související témata

0 bodů
1 reakce 179 zobrazení
27.8.2015 v kategorii Zdraví, krása švejk
0 bodů
3 odpovědí 272 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 242 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 201 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 537 zobrazení
0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 689 zobrazení
20.9.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
5 odpovědí 370 zobrazení
...