0 bodů
250 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása
K čemu je dobrý stahovací obojek na psa? Je to aby pes přestal neustále táhnout ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

0 bodů
Já jsem proti používání těchto obojků. To že psa přiškrtí když hodně táhne není správné.


0 bodů
Stahovací obojek se používá při výcviku. Pak se přepne na druhý konec a obojek nestahuje. #(#blush) Jestli máte velkého psa, místo stahováku použijte ohlávku. Psovi neubližuje, ale drží ho ve správné vzdálenosti, tak, že to psovi nevadí. http://www.muj-pes.cz/pomucky/halti-ohlavka-8211-jak-zacit--825.html


Související témata

0 bodů
3 odpovědí 284 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 565 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 186 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 319 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 204 zobrazení
6.10.2015 v kategorii Zdraví, krása Prášil
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
29.9.2015 v kategorii Zdraví, krása Verona
0 bodů
1 reakce 179 zobrazení
27.8.2015 v kategorii Zdraví, krása švejk
0 bodů
3 odpovědí 358 zobrazení
25.8.2015 v kategorii Zdraví, krása mařík adam
0 bodů
1 reakce 651 zobrazení
3.8.2014 v kategorii Zdraví, krása Magdaléna
...