0 bodů
183 zobrazení
v kategorii Ostatní
Když jedete na dovolenou necháváte otevřenou aspoň vitrínku? Nebo všechny okna zavíráte ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Všechny okna zavírám. Může se ti stát že po návratu najdeš doma netopýry.


0 bodů
Jednou byl slejvák a napršelo do bytu od té doby je zavírám vždy !!


Související témata

0 bodů
6 odpovědí 559 zobrazení
20.5.2014 v kategorii Dům a byt Patricie
0 bodů
2 odpovědí 213 zobrazení
0 bodů
1 reakce 212 zobrazení
14.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 718 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
1 reakce 606 zobrazení
0 bodů
1 reakce 145 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 452 zobrazení
0 bodů
1 reakce 305 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Ostatní Jiráková Anna
0 bodů
3 odpovědí 335 zobrazení
31.8.2015 v kategorii Ostatní anonym
...