0 bodů
213 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

Klidně letecky.......

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

U mě vyhrávají Kanárské ostrovy. Není tam ani zima (v zimě) ani horko (v létě).
Teploty se pohybují zpravidla mezi 20 - 28 °C celoročně.
Dalším obrovským plusem je to, že jsem nikdy nepotkal hvězdice a jiný hnusný živočichy, kvůli kterým je jinde nutno brát obuv.





Související témata

0 bodů
4 odpovědí 453 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 184 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 213 zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
13.6.2014 v kategorii Zvířata Poledníček
0 bodů
3 odpovědí 458 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 558 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
3.4.2014 v kategorii Ostatní Cestovatel Prďa
0 bodů
5 odpovědí 3.2k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 682 zobrazení
0 bodů
1 reakce 606 zobrazení
...