0 bodů
281 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Když jsem vyjel z myčky na auta tak už jsem nenastartoval. Co dělat ? Auto tam mám odstavené. Vyschne to ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Někam se ti dostala voda. Počkal bych.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 621 zobrazení
0 bodů
1 reakce 250 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 870 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 357 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
0 bodů
1 reakce 271 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 497 zobrazení
...