0 bodů
518 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Dají se houby sbírat než nastane mráz? Nebo ani při několika stupních nad nulou už se nemají houby sbírat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Mrazem houba ztrácí na kvalitě a může tě být hodně špatně. Obzvláště když houby rozmrznou a zase zmrznou a tak když to jde dokola. Sbírej do konce září do nějakých cca 10 stupňů.


0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Pokud rostou. Některé rostou i v mrazech. Pokud jsou mrazem poškozené, tak samozřejmě nebrat.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 653 zobrazení
0 bodů
1 reakce 443 zobrazení
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 4.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 305 zobrazení
5.8.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Petrák Martin
0 bodů
3 odpovědí 913 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 454 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marek Šantora
0 bodů
6 odpovědí 537 zobrazení
...