0 bodů
386 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada
Dají se sbírat nějaké druhy hub po celí rok? Dyštak jaké?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano rostou i v zimě.. Včera jsem našel hlívu. Roste celá řada hlív, penízovky, límcovky, strmělky, čirůvka fialová a jidášovo ucho. Z hub rostoucích v zimě nejsou téměř žádné jedovaté.
Včera jsem našel cca 05 kg hlívy.





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 651 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 912 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 995 zobrazení
8.9.2014 v kategorii Vaření, jídlo mowla Domácí (2.9k bodů)
0 bodů
4 odpovědí 509 zobrazení
18.5.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lenochod
0 bodů
2 odpovědí 320 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 454 zobrazení
15.7.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Marek Šantora
0 bodů
3 odpovědí 624 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Stupka Leoš
0 bodů
2 odpovědí 609 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 535 zobrazení
...